Zkoušky strážný kód
68-008-E

Bc. Lukáš Ferenc

Vítám Vás na svém webu. Nabízím zkoušky strážný 68-008-E a kurzy pro strážné. Zkouška pro strážné u nás je tou správnou volbou. Jsem Váš partner, na kterého se můžete spolehnout…

Nabízené služby

Zkouška "Strážný kód 68-008-E"

Individuální cena zkoušky „Strážný kód 68-008-E“ je stanovena na částku 

1.500,- Kč

Přípravný kurz pro strážné

Individuální cena přípravného kurzu potřebného k vykonání zkoušky Strážného je stanovena na částku 

700,- Kč

Kurzy a školení

Pro současné pracovníky, managery  soukromých bezpečnostních služeb provádíme školení v oblasti právního minima, sebeobrany, komunikačních dovedností pracovníků security .Ceny školení jsou individuální podle potřeby konkrétního klienta.

Zkouška "Bezpečnostní referent kód 68-006-M"

Zkouška „Bezpečnostního referenta“ je v kvalifikační úrovni 4. To je o dvě úrovně výše než zkouška „Strážných“. Je vhodná pro uchazeče, kteří budou vykonávat velitele objektu, plánovat směny, pracovat s podřízenými pracovníky.

4.900,- Kč

Aktuální termíny zkoušek

Praha - Holešovice
22.05.2024 - středa
od 14.00 hod

ul. Heřmanova 829/14, Praha 7 - Holešovice

Kapacita
Obsazenost 30%
Dnů
Hodin
Minut

Praha - Holešovice
31.05.2024 - pátek
od 14.00 hod

ul. Heřmanova 829/14, Praha 7 - Holešovice

Kapacita
Obsazenost 30%
Dnů
Hodin
Minut

Potřebujete pro Vaše zaměstnance jiný termín?

Klikněte na tlačítko níže a zavolejte mi...

kpt. Bc. Lukáš Ferenc

Dovolte, abych se na úvod představil. Jmenuji se Lukáš Ferenc a v současné době bydlím v Praze. Neprovádím pouze školení strážných a zkoušky strážný 68-008-E. Posledních 18 let pracuji u Policie České republiky v důstojnické hodnosti kapitán – vrchní komisař. Mám na starost výuku nově příchozích policistů v kurzu základní odborné přípravy. Vyučuji předmět služba pořádkové a cizinecké policie a v této oblasti také právo, které se dotýká policejního práva, správního práva, přestupkového práva, trestního práva a občanského práva. Zodpovědnost, důslednost a čestnost jsou pro mě i nadále hlavní prioritou. 

Současně již od roku 2011 nabízím také své služby poradenství a zkoušky pro pracovníky bezpečnostních služeb. Aktuálně jsem autorizovanou osobou u Ministerstva vnitra České republiky pro provádění zkoušek profesní kvalifikace „Strážný kód 68-008-E“ a „Bezpečnostní referent kód 68-006-M“ Školení a zkoušky již řadu let poskytuji předním bezpečnostním firmám ale i jednotlivcům a mám za sebou výsledky v podobě spokojených klientů, což potvrzují i mé kladné reference klientů. Zkouška strážný 68-008-E a zkouška Bezpečnostní referent kód 68-006-M jsou u nás hračkou a to díky důmyslnému systému přípravy. Příprava na zkoušky strážný 68-008-E je základ a to zvládneme na jedničku.

Mimo jiné se také věnuji realitní činnosti, jako realitní makléř kde výčet a doplňující informace jsou dostupné na mém dalším webu www.nejlepsimakler.eu

Pokud potřebujete pro výkon svého zaměstnání zkoušku profesní kvalifikace strážný kód 68-008-E nebo zkoušky Bezpečnostní referent 68-006-M, neváhejte se na mě obrátit. Na těchto webových stránkách se můžete rovnou přihlásit na konkrétní termín zkoušky. Dále si vyzkoušet cvičný test anebo za poplatek si můžete stáhnout materiály ke zkouškám. Do budoucna chystám také možnost stažení si několikahodinového školení v podobě videoškolení pro úspěšné složení zkoušky „Strážný“.

Bc. Lukáš Ferenc

vrchní komisař, lektor, instruktor,