SOCIAL MEDIA

Rychlé kontakty na členy teamu www.prolegal.cz

 Jmenuji se Lukáš Ferenc a stojím za projekterm ProLegal.cz. V roce 2006 jsem nastoupil k Policii ČR a zde působím doposud. Po dobu 10 let jsem zastával několik služebních míst. V současné době jsem však zařazen jako lektor - učitel v areálu Vyšší policejní a Střední policejní školy MV pod nově vzniklým Útvarem policejního vzdělávání a služební přípravy na pozici vrchní komisař. Náplní pracovní činnosti je připravit začínající policisty na složité každodenní situace, které se budou dotýkat jejich životů v přímém výkonu služby.

Mimo své zaměstnání se věnuji i dalším činnostem, které úzce souvisejí se vzděláváním pracovníků soukromých bezpečnostních služeb. Již více jak 5 let působím jako externí konzultant a školitel pro ty největší a nejvýznamnější bezpečnostní služby v ČR. V rámci tohoto předávám své praktické a teoretické znalosti a dovednosti strážným, kteří u těchto soukromých subjektů pracují. Toto považuji jako mé poslání. Chápu všechny tyto pracovníky jako své kolegy, kteří při výkonu svého zaměstnání, tak jako policisté, nasazují vlastní život a zdraví proti osobám, kteřé porušuji zákony ČR.

kpt. Bc. Lukáš Ferenc

Nastav si cíle, které se zdají být nemožné a až je zvládneš zjistíš, že pokud opravdu chceš, nic není nemožné!

Lukáš Ferenc

Autorizovaná osoba pro provádění zkoušek profesní kvalifikace “Strážný” kód (68-008-E)

Lektor kurzů sebeobrany, vyhodnocování rizik, komunikační dovednosti a zvládání stresových situací, právní minimum bezpečnostních pracovníků

DomůTermíny zkoušekCeník služebO násOstatní informaceKontakt